Правила прийому

Правила прийому дітей до 1-го класу

1. До першого класу загальноосвітніх навчальних закладів приймаються діти, як правило, з 6 років (станом на перше вересня поточного навчального року)

2. Прийом дітей до загальноосвітньої школи комунальної форми власності здійснюється на без конкурсній основі відповідно до території обслуговування. Діти, які територіально не обслуговуються навчальним закладом, можуть бути зараховані до нього при наявності вільних місць.

3.Для зарахування дитини до 1 класу батьками, або особами, які їх замінюють, подаються:
· Заява.
· Копія свідоцтва про народження.
· Медична картка дитини встановленого зразка.
· Психолого-педагогічна картка розвитку дитини ( за згодою батьків).

ШАНОВНІ БАТЬКИ!
Комунальний заклад освіти  "Іванівська  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Межівської селищної ради" розпочала прийом дітей до першого класу на 2020-2021 навчальний рік.

При оформленні дитини до 1 класу необхідно при собі мати наступні документи:

1.Свідоцтво про народження дитини (копія)
2. Медична довідка
3. Заява від батьків
З питань зарахування дитини до 1 класу звертатися до директора Калько І.М. (тел. 96-7-16)

Навчальний заклад пройшов державну атестацію у березні 2011 року.
Встановлений рівень діяльності навчального закладу -достатній.

У березні 2017 року завершений процес ліцензування освітньої установи.

Ліцензія на провадження освітньої діяльності від 17.03.2017 року.